نماشویی

نماشویی همانطور که از نامش پیداست به شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان اشاره دارد.نماشویی ساختمان یکی از خدمات ساختمانی تخصصی ای می باشد که با استفاده از روش ها و استراتژی های بسیار مختلفی اجرا و انجام می شود.

به طور کلی خدمات نماشویی ساختمان یک عملیات کاملا ضروری و مورد نیاز برای نمای ساختمان می باشد تا از آسیب رساندن جرم ها و آلودگی ها به نمای ساختمان جلوگیری شود.

نماشویی کارابین راپل

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان امروز یکی از پر تقاضا ترین خدماتی می باشد که در زیباسازی و بازسازی نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

دلایل متخلفی برای نماشویی ساختمان وجود دارد زیرا امروزه به دلیل آلودگی های مختلفی که در فضای جوی هوا و سایر عوامل وجود دارد سطوح نمای ساختمان ها دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست می دهند.

گروه تخصصی ارتفاع کاران کارابین راپل خدمات نماشویی کردن ساختمان را به وسیله دسترسی طناب و بدون نیاز به داربست با بهترین کیفیت و قیمت در ارتفاع انجام می دهند.

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت برای اجرای نماشویی با کارشناسان شرکت کارابین راپل تماس حاصل فرمایید

دراین فعالیت پر تقاضا از دستگاه  واترجت، واتر سندبلاست و به همراه آن از مواد های نانو، جرم گیر و رسوب زدا استفاده می کنند.

در واقع نماشویی ساختمان جهت لایه برداری از سطوح سنگ نمای ساختمان و برای از بین بردن کثیفی ها و جرم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان 

قیمت نماشویی بستگی به جنس نما و نوع نمای ساختمان دارد. به فرض مثال یکی از عوامل موثر در مشخص شدن قیمت نماشویی ساختمان وضعیت جنس فعلی آن یعنی:

آجری، رومی، سنگی، شیشه ای بودن جنس نما می باشد که و در تمامی ساختمان ها متفاوت و قابل تغییر است.

زیرا پاک کردن هر سطح بستگی به جنس آن نما روش متفاوت خود را داشته و همچنان به نوع آلودگی و میزان آن بستگی دارد.

میزان آلودگی سطح نما یکی دیگر از عواملی می باشد که در قیمت نماشویی بسیار مهم و موثر می باشد. همان طور که میدانید نمایی که بسیار آلوده می باشد نیاز به صرف زمان بیشتر و مصرف مواد بیشتر برای پاکسازی دارد. پس با این حساب هر چه میزان آلودگی نمای ساختمان کمتر باشد قیمت شستشوی نما هم کمتر خواهد شد.
از عوامل موثر دیگر در قیمت اجرای نماشویی ارتفاع و مساحت سطوح است.و براساس مساحت سطح که نیاز به شستشو دارد قیمت نوسان میابد. هرچه ارتفاع ساختمان بلندتر باشد تجهیزات و موادی که در شستشو استفاده میشود افزایش یافته و هزینه تغییر میابد.

همان طور که در اول نوشته اشاره شد شستشوی نمای ساختمان براساس جنس آن نما سختی و روش خود را دارد. به عنوان مثال شستشوی سطوح شیشه ای به دلیل جنس آن بسیار راحت از شستشو نماهای سنگی و آجری می باشد. و شستن اینگونه نماها هزینه بیشتری نسبت به دیگ سطوح را دارد.

حال همان طور که میدانیم در نماشویی ساختمان قیمت ها متفاوت و متغییر می باشند. و هزینه شستشو نما وابسته به عوامل مختلف در نمای ساختمان شما می باشد و باید توسط کارشناسان بازدید و برسی شود و پس از برسی اولیه با توجه به عوامل مختلفی که در نمای ساختمان وجود دارد نرخ نماشویی با طناب را مشخص نمایند. جهت دریافت مشاوره رایگان و برسی نمای ساختمان خود با مشاوریین و کارشناسان کارابین راپل تماس حاصل فرمایید.

انواع روش های نماشویی

برای نماشویی ساختمان پنج روش و ابزار مختلف وجود دارد که هر کدام از روش ها بستگی به ساختمان شما دارد و باتوجه به وضعیت فعلی نمای ساختمان شما انتخاب و مورد استفاده قرار میگیرد که شامل:

  • نماشویی با طناب
  • نماشویی با داربست
  • نماشویی با کلایمر
  • نماشویی با جرثقیل
  • نماشویی با بالابر هیدرولیکی

با تمامی پنج روش ذکر شده قابلیت نماشویی ساختمان محیا می باشد و شرکت نماشویی کارابین راپل برای تمامی روش ها و ابزار ها استراتژی مخصوص خود را دارد.

یکی از بهترین روس هایی که برای شستشوی نمای ساختمان خود می توانید استفاده کنید استفاده از روش نماشویی با طناب می باشد که در ادامه مطالب توضیحات کاملی درباره کلیه روش ها و همچنین به برسی مزایا و معایب آنها خواهیم پرداخت.

 نماشویی ساختمان با طناب

همان طور که اشاره شد نماشویی نمای ساختمان امروزه یکی از پر تقاضا ترین نیازمندی ها در سراسر کشور می باشد. زیرا امروزه به دلیل آلودگی ها نمای شما دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست داده است.

شرکت ارتفاع کاران کارابین راپل خدمات نماشویی با طناب را به وسیله دسترسی طناب و بدون داربست در ارتفاع برای مشتریان خود انجام می دهند.

دراین خدمات پر تقاضا با دستگاه های نماشویی قدرتمند و به همراه مواد جرم گیر و رسوب زدا برای نماشویی استفاده میکنند.

در واقع نماشویی جهت لایه برداری از سطوح ساختمانی و برای از بین بردن کثیفی ها و جرم ها مورد استفاده قرار میگیرد.

حتما توجه کنید که قیمت نماشویی با طناب بسیار کم می باشد زیرا هیچ هزیته ای برای بستن داربست یا کلایمر پرداخته نمی شود

خدمات مختلف در نماشویی ساختمان

گروه کارابین راپل علاوه برخدمات شستشوی نمای ساختمان کلیه خدمات راپل را به انجام میدسانند.نماشویی با استفاده از راه های مختلف امکان پذیر است در یک روش از نماشویی از داربست استفاده میگردد و در یک روش از طناب استفاده میشود.

در نماشویی با استفاده از داربست زمان اجرای کار بسیار زمان بر بوده و سختی دارد و علاوه بر آن هزینه بر است و انجام این فعالیت با داربست خطرناک تر نسبت به روش راپل است.

در اجرای خدمات نماشویی با دسترسی طناب سرعت اجرا و انجام کار بسیار بیشتر از اجرا با داربست بوده و همچنین از نظر ایمنی امنیت بسیار بالا و مطمعن تر است و هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۵۲۵۲۳۵۳

۰۹۱۹۰۵۲۹۹۸۶

راه کارهای مختلف نماشویی ساختمان

امروزه راه کار های بسیاری برای نماشویی ساختمان وجود دارد مانند نماشویی با طناب ،داربست ،کلایمر و در مواردی خاص از بالابر و جرثقیل و….استفاده می شود.

گروه تخصصی شرکت استادکاران نماشویی ارزان را با طناب و سایر روش های دیگر را برای شما با توجه به روش دلخواه شما انجام می دهد.

نماشویی ساختمان یا تمیز کردن نما یک کار بسیار وقت گیر و در عین حال بسیار خطرناک می باشد. از این رو ، بسیاری از مشتریان نیاز به نماشویی را نادیده می گیرند.

و زمان در دراز مدت ، در صورت عدم انجام تعمیر و نگهداری نامناسب نمای ساختمان، وضعیت نما بدتر می شود و به نوعی سطوح نمای ساختمان شود توسط جرم هایی نفود کرده تخریب می شود.

تیم تخصصی استادکاران نماشویی ساختمان ها را با بهترین کیفیت و دقت با استفاده از مواد های مخصوص شستشوی نمای ساختمان مانند دیسکیلیر و سیلیس انجام می هند.

اگر نمای ساختمان شما مقداری کثیف شده این خدمات را اصلا به تاخیر نندازید و به زودی نماشویی ساختمان را انجام دهید تا نمای ساختمان شما به وسیله جرم ها از بین نرود.

نماشویی ساختمان با طناب

خدمات مختلف در نماشویی با طناب

کارابین راپل علاوه برخدمات نماشویی کلیه خدمات راپل کاری را به انجام می رسانند. نماشویی با استفاده از راه های مختلف امکان پذیر است در یک روش از نماشویی از داربست استفاده می گردد و در یک روش از طناب های راپل کاری استفاده میشود.
در نماشویی با استفاده از داربست کار زمان بر بوده و سختی دارد و علاوه بر آن هزینه بر است و انجام این فعالیت با داربست خطرناک تر نسبت به روش راپل است.

نماشویی ساختمان با دسترسی طناب بسیار سرعت بالایی داشته و انجام کار با ایمنی بالا و مطمعن تر است و هزینه مقرون به صرفه ای دارد.

نماشویی ساختمان

نماشویی با راپل

نماشویی ساختمان با راپل تلفظ اصلی نماشویی با طناب می باشد. در اصل نام اصلی دسترسی با طناب یا طناب کاری، راپل می باشد. در ادامه مطالب به اطلاعات بیشتری درباره قیمت نماشویی با راپل خواهیم پرداخت.

حتما توجه کنید که برای انجام خدمات نماشویی با راپل شخص اجرا کننده حتما باید دارای تجربه بالا در انجام کار باشد. زیرا خدمات نماشویی جزوه مشاغل حساس می باشد و حتما نیازمند تجربه بالا برای انجام کار با بهترین کیفیت ممکن می باشد.

قیمت نماشویی ساختمان

نرخ نماشویی با توجه به مکان جغرافیایی

یکی دیگر از عواملی که در میزان تعیین نرخ نماشویی تاثیر گذار می باشد مکان جغرافیایی شهری ساختمان شما می باشد. به فرض مثال اگر بخواهیم در این بابت توصیف بهتری داشته باشم میزان قیمت نماشویی در کرج کاملا متفاوت با قیمت شستشوی نما در مشهد و سایر شهر های دیگر می باشد.

البته توجه نمایید که هزینه نماشویی ساختمان فقط در مسیر های طولانی قابل توجه و متغییر می باشد و در مسیر هایی که فاصله کمتری دارند بسیار مهم و اثر گذار در تعرفه نماشویی ساختمان نمی باشد.

مثلا به فرض مثال در انجام خدمات نماشویی ساختمان در تهران یا کرج موقعیت جغرافیایی در میزان تعیین نرخ بسیار اثر گذار و موثر نمی باشند و قیمت نماشویی در غرب تهران یا شمال تهران در یک میزان می باشد.

نماشویی ارزان ساختمان

اگر به دنبال شرکت نماشویی حرفه ای با بهترین کیفیت و قیمت ممکن می باشد شرکت استادکاران خدمات نماشویی ارزان را با بهترین کیفیت ممکن و قیمتی کاملا منصفانه و کارشناسی شده به مشتریان گرامی ارائه می کنند.

جهت دریافت مشاوره برای نماشویی ارزان ساختمان خود با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید.

تیم ما به دلیل استفاده از راپل و شستشوی نما با طناب خدمات نماشویی را ارزان انجام میدهند. زیرا در این روش هیچ هزینه ای بابت نصب داربست یا کلایمر نمی پردازید و قطعا بهترین روش و ایمن ترین روش را برای نماشویی ساختمان خود انتخاب میکنید.

تیم ما فرآیند اجرای نماشویی ارزان را با بهترین کیفیت انجام می دهند و تمامی جرم های قابل پاکسازی را از بین می برند و نمای ساختمان شما را مانند روز اول بسیار تمیبز و درخشنده می کنند.

نماشویی ساختمان با طناب

نماشویی ساختمان کامپوزیتی

نماشویی یا نظافت نمای کامپوزیت امروزه یکی از دغدغه های اصلی صاحبین ملک ها می باشد. نمای کامپوزیتی پس از گذشت زمان به دلیل جذب آلودگی بر خود شفافیت و زیبایی خود را از دست می دهند و به شدت کثیف و جرم آلود دیده می شوند.

برای این که نمای ساختمان کامپوزیتی شما شفافیت و زیبایی خود را از دست ندهد باید در زمان های مشخص مثلا ۶ ماه ۶ ماه به صورت واتر جت و سپس ابر و تی و اسکاج شستشو شود.

نماشویی ساختمان کامپوزیتی را با بهترین کیفیت و قیمتی کاملا تضمینی برای مشتریان گرامی انجام می دهند.

نماشویی نمای کامپوزیت به دلیل جذب آلودگی و جرم بالا و سختی بسیار زیاد برای تمیز شدن نیازمند تجربه و حرفه بالایی می باشد. ویدئو زیر نمونه ای از قبل و بعد نماشویی سطوح کامپوزیتی توسط تیم کارابین راپل می باشد.

امروزه ساختمان های بسیار زیادی را در سطح شهر مشاهده می کنید که جنس نمای آنها از کامپوزیت ساخته شده. کامپوزیت در نمای ساختمان ها بسیار جذاب و زیبا نمایان می شود اما طریقه نگه داری و تمیزی آن مقداری سخت می باشد.

زیرا سطوح کامپوزیتی آلودگی ها و جرم ها را زودتر از سطوح دیگر جذب میکند و پس از گذشت زمان به دلیل باراش های اسیدی و وجود گرد و خاک ها در نمای ساختمان سطوح آلوده و چرکین می شود.

برای شستشوی نمای کامپوزیت پیشنهاد میشود که یک برنامه یا زمان بندی مشخصی انتخاب شود و در آن بازه زمانی های مختلف نمای ساختمان نماشویی با طناب شود.

مثلا هر شش ماه یا هر یک سال یک بار باید نمای ساختمان های کامپوزیتی شستشه شود تا آلودگی ها به خورد آن نفود نکند و براقیت کامپوزیت ها از بین نرود.

اگر نمای ساختمان کامپوزیتی شما در بازه های زمانی مختلفی شسشتو شود قیمت نماشوبی ساختمان شما هم کمتر از نمای یک نمای ساختمان دارای جرم و کثیفی خواهد بود.

نماشویی نمای شیشه ای

معمولا امروزه بسیاری از نمای ساختمان ها به خصوص برج های بلند و ساختمان های مرتفع دارای نمای شیشه ای هستند و تقاضای نماشویی نمای شیشه ای بسیار بالا می باشد. زیرا اینگونه نماها بیشتر در معرض دید می باشند و از نظر زیباسازی شهر نقش بسیار موثری دارند.

امروزه به دلیل آلاینده هایی که در جو هوا بر اثر باد و باران و … که وجود دارد موجب به وجود آمدن آلودگی هایی در سطوح نمای ساختمان می شود و زیبایی نمای ساختمان را از بین می برد.

به خصوص در نماهای شیشه ای که زیبایی آنها در درخشش و براقیت آنها است. و تنها راه چاره برای جذابیت نمای ساختمان شما  نماشویی ساختمان با طناب می باشد.

نماشویی از عوامل های اصلی در زیبایی این نماها می باشد. و در نتیجه توصیه میشود که در مدت های متوالی و کوتاه نما شویی نما با طناب و بدون داربست صورت گیرد.

زیرا با انجام این عمل هم نمای ساختمان شما تمیز خواهد ماند و هم قیمت نماشویی شیشه نمای ساختمان شما به دلیل کمتر بودن جرم در سطوح نما کاهش خواهد یافت.

۲۰۱۹۰۹۰۹_۰۳۱۶۵۲

دلایل نماشویی نمای سنگی

امروزه بسیاری از سطوح نما پوشیده از سنگ میباشد استفاده از سنگ در سطوح بسیار کاربردی بوده و زیبایی خاصی را به نماها میبخشد.نمای سنگی در مقابل سرما و گرما مانند عایق عمل میکند و سبب تحکیم سطوح میگردد.

سطوح های سنگی به دلیل کاربرد در بسیاری از نماها در معرض آلودگی هوا و آلاینده های هوا قرار میگیرد و به سرعت دچار کثیفی میشوند و نیاز به شستشو پیدا میکنند جمعیت زیاد در شهر سبب افزایش آلودگی میگردد و سطوح سنگی نیز در مقابل این کثیفی ها قرار میگرید و زیبایی خود را به مرور از دست میدهد.

گروه کارابین راپل با شستشو این نماها با روش های مختلف نماشویی زیبایی را به آن باز میگرداند.

نماشویی نمای سنگی با توجه به نوع سنگی که روی سطوح به کار برده شده است متفاوت است و باتوجه به سختی و زبری آن روش شستشو متفاوت است و هرچه سختی و زبری آن بیشتر باشد شستشو آن سخت تر خواهد بود در شستشو آن از دستگاه نماشویی واترجت استفاده میگردد.

در صورت آلودگی و چربی موجود روی سطوح و سختی آن میتوان از روش های پیشرفته تر و استفاده از مواد جرم گیر و نانو استفاده کرد.

نماشویی سنگی

نماشویی نمای سیمانی

سطوح برخی از نمای ساختمان دارای پوششی از سیمان است که گاهی در برخی نماها زیبایی خاصی به دلیل سبک بودن و رنگ سفید سیمان دارد.

اما با گذشت زمان آلودگی ها و کثیفی ها به سطوح سیمانی نشسته و نمای ساختمان چرکین و مات می شود و زیبایی را از نما میگیرند.

به همین سبب جهت جلوگیری از این امر گروه کارابین راپل در کمترین زمان و با بهترین شیوه نماشویی نمای ساختمان سیمانی را با بهرین کیفیت ممکن به روش نماشویی با طناب توسط ارتفاع کاران و دستگاه نماشویی واترجت بدون نیاز داربست به انجام میرسانند.

البته توجه نمایید که نماشویی نمای سیمانی را با استفاده از داربست هم انجام میدهند اما قیمت نماشویی با طناب بسیار منصافه تر و ارزان تر نسبت به داربست می باشد و همچنین روش راپل کاری در نماشویی کار در ارتفاع از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

قیمت نماشویی در تهران

قیمت نماشویی ساختمان در تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی و دسترسی سریع و پروژه ها نسبت به سایر نقاط کشور کمتر می باشد.

نماشویی در تهران بسیار پر تقاضا و پر طرف دار می باشد. تهران به دلیل آلودگی هایی که در دارد موجب شده تا بر سطح نمای ساختمان ها دوده بنشیند و تنها راه برای از بین بردن دوره ها و گرد و غبار ها به جهت از بین نرفتن سنگ های نمای ساختمان نماشویی ساختمان در تهران می باشد.

قیمت نماشویی در تهران با توجه به جنس نماهای مختلف و وضعیت فعلی نمای ساختمان از متری ۱۰ الی ۵۰ هزار تومان می باشد.

جهت دریافت استعلام قیمت برای اجرای نماشویی و نظافت نمای ساختمان خود در تهران با کارشناسان شرکت کارابین راپل تماس حاصل فرمایید.

نماشویی پاسیو و حیاط خلوت

نماشویی نمای کنیتکس

نماشویی نمای کنیتکس امروزه بسیار پر تقاضا شده است زیرا امروزه درصد بسیار بالایی از نمای ساختمان ها با استفاده کنیتکس پوشیده و ساخته شده است که پس از گذشت زمان بسیار کثیف و آلوده می شوند.

شرکت نماشویی کارابین راپل با توجه به تجربه بالایی که در اجرای خدمات نماشویی ساختمان دارد نظافت نمای کنیتکس را با استفاده از روش واترجت به صورت استپ بای استپ با دسترسی طناب بدون نیاز به داربست به بهترین نحوه انجام می دهند.

اگر قصد نماشویی نمای کنیتکسی خود را دارید با مشاورین شرکت کارابین راپل تماس حاصل فرمایید.

نماشویی ساختمان آجری

امروزه در سطح شهر ساختمان های آجری بسیاری دیده می شود که دارای کثیفی و آلودگی بسیاری می باشد. زیرا این ساختمان ها طی سالیان اخیر به دلیل نفود کثیفی ها به خورد آجر ها موجب تخریب آنها شده است.

اما اگر نمای ساختمان شما آجری می باشد اصلا نگران نباشید. زیرا متخصصین شرکت استادکاران نماشویی ساختمان آجری را با بهترین مواد ها سند بلاست می کنند.

در اجرای نماشویی نمای ساختمان شما توسط تیم ما تضمین می شود که پس از شستشوی مانند روز اول تمیز و بدون وجود کثیفی در سطوح نما باشد.

قیمت نماشویی ساختمان آجری بستگی به میزان آلودگی آن و متراژ نمای ساختمان شما و همچنین نحوه شستشوی آن دارد. برای دریافت مشاوره برای اجرای شستشو با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان برای اجرای کار برخوردار شوید.

ویدئو زیر نمونه ای نماشویی دیوار آجری می باشد که توسط تیم ما در حال اجرا می باشد.

نماشویی چگونه انجام می شود؟

در حال حاضر امروزه نماشویی با راهکارها و تکنیک های مختلفی اجرا می شود که هر کدام از تکنینک های استراتژی های مختلفی برای اجرا دارند و با توجه جنس نمای ساختمان و همچنین وضعیت میزان آلودگی در سطوح نمای ساختمان انتخاب و اجرا می شوند.

به طور کلی از چهار راهکار اساسی برای از بین بردن جرم ها از نمای ساختمان استفاده می شود که شامل موارد زیر می باشند:

  • راهکار اول نماشویی به صورت سند بلاست
  • راهکار دوم نماشویی به صورت واترجت
  • راهکار سوم نماشویی با استفاده از مواد نانو و دیسکیلیر
  • راهکار چهار نماشویی ساختمان با استفاده از مواد شوینده و ابر و طی

نماشویی به صورت واترجت

نماشویی به صورت واترجت یکی از محبوب ترین روش ها برای پاکسازی و نظافت نمای ساختمان می باشد که هیچ محدودیتی در اجرای این روش وجود ندارد و تمامی ساختمان قابل اجرا می باشد. نماشویی با واترجت با استفاده دستگاه صعنتی قدرتمند ۲۲۰ برزی انجام می شود که حالت کارواشی طور دارد و کلیه جرم ها و آلودگی ها را به دلیل فشار بسیار بالای آب از سطوح نمای ساختمان از بین می برد.

نماشویی ساختمان با استفاده دستگاه واترجت معمولا در سطوحی همچون سطوح نماهای سیمانی، شیشه ای ، کامپوزیتی، ترموودی و سنگی بسیار مورد استفاده قرار میگرید.

نماشویی ساختمان به صورت سند بلاست

از روش از پرکاربرد ترین روش ها برای نظافت و پاکسازی نمای ساختمان می باشد. استراتژی نماشویی با سند بلاست مقداری با سایر روش های دیگر متفاوت می باشد و در استفاده از این روش باید دقت ویژه ای شود. زیرا این روش موجب لایه برداری از سطوح نمای ساختمان می شود و در بعضی از سطوح نمای ساختمان ها امکان استفاده از سند بلاست وجود ندارد و اگر استفاده شود منجر به تخریب و آسیب رساندن به نمای ساختمان می شود.

نماشویی به صورت سند بلاست با استفاده از مواد سیلیس اجرا می شود و زمانی که سیلیس با استفاده از فشار بالای آب بر روی سطوح پاچیده می شود کلیه جرم ها و آلودگی ها را به طور کل از بین می برد.

همان طور که در اول بند اشاره شد استفاده از این روش دارای محدودیت می باشد و در سطوحی مانند نماهای آجری، سنگی، تیشه ای، و بتنی کاربرد دارد.

نماشویی با مواد نانو و دیسکیلیر

نماشویی با مواد های نانو و دیسکیلیر معمولا در سطوح ساختمان هایی که نمای آنها سنگی می باشد کاربرد دارد. دیسکیلیر نوعی مواد اسیدی می باشد که زمانی که بر روی سطوح تجویز می شود موجب بلند شدن جرم های چرب و سرسخت نما می شود که در تمیز تر شدن نمای ساختمان تاثییر بسیار زیادی را میگذارد.

دیسکیلیر همان طور که گفته شده در سطوح سنگی کاربرد دارد و در سایر سطوح ثاثیر آنچنان بالایی ندارد و استفاده از این مواد بی اثر است. البته در بعضی سطوح آجری هم کاربرد دارد و در کل بر روی سطوحی که بسیار چرب و الوده می باشند استفاده می شود.

مواد نانوی دیسکیلیر در مرحله اول با استفاده از دستگاه بر روی سطوح به طور کامل تجویز می شود سپس کل نما با استفاده از نماشویی به صورت واتر جت شستشو داده می شود و نتیجه نهایی کار مشخص میشود.

نماشویی با مواد شوینده و ابر و طی

این روش معمولا در سطوح نرم کاربرد دارد و بیشتر در سطوحی همچون نماهای شیشه ای ، نماهای کامپوزیتی ، نماهای گرانیتی و سرامیکی مورد استفاده قرار میگیرد. نحوه اجرای این روش همان طور که از نماش پیداست به صورت دستی اجرا می شود که کلیه سطوح در مرحله اول با استفاده از مواد شوینده نماشویی می شود و در مرحله بعدی مواد شوینده از سطح تما پاکسازی شده و در مرحله آخر دستمال نانو اجرا میشود که در میزان پاکسازی آلودگی ها از سطح نمای ساختمان بسیار موثر است.

این روش را میتوان یکی از مرسوم ترین روش ها نام برد زیرا کاربرد بسیار بالای این روش در اکثریت نماها موجب شده که روشی محبوب و تاثیرگذار صنعت نماشویی ساختمان شود. استفاده این روش در نماهای شیشه ای و کامپوزیتی هر سه الی شش ماه یک بار پیشنهاد می شود. زیرا اجرای این کار موجب نو ماندن و ماندگاری بالای نمای ساختمان شما می شود و هزینه کمتری به نسبت سایر روش های دیگر دارد. جهت دریافت مشاوره برای نطافت نمای ساختمان خود با استفاده از مواد شوینده و ابر و طی با کارشناسان استادکاران تماس حاصل فرمایید. منتظر تماس شما هستیم…

چرا باید نماشویی ساختمان انجام شود؟

نمای ساختمان ها به دلیل این که نقش بسیار مهمی در نمایش زیبایی ساختمان را دارند باید بیشتر در نظر گرفته شود و اگر برای مدت زمان طولانی ای بدون مراقبت رها شود ، می تواند منجر به آسیب دائمی بر سطوح نمای شاختمان شود.

زیرا در این مدت به دلیل آلودگی های موجود در سطح نما مانند گرد و غبار و بارش باران های اسیدی موجب نفوذ جرم به خورد سنگ می شود و این جرم پس از نفوذ به عمق سنگ دیگر از بین نمی رود.

علاوه بر از بین نرفتن بعضی از  جرم ها ، در بعضی از نماهایی که شیشه ای یا کامپوزیتی می باشند سطح نمای ساختمان بسیار مستعد خط و خش می شود و در عین حال ، می تواند گرد و غبار زیادی را به خود جذب کند.

زیرا سطوح موجود کدر و ضبر شده اند. بنابراین تمیز کردن آن دشوار تر هم می شود و قیمت نماشویی ساختمان بیشتر تر می شود.

همان طور که میدانید نماشویی ساختمان  یک کار کاملاً تخصصی است و بنابراین نیاز به توجه مناسب دارد. پس حتما قبل از اجرای شستشوی نمای ساختمان باید به دنبال یک تیم متخصص و حرفه ای برای اجرای نماشویی ساختمان خود باشید.

چرا نماشویی ساختمان مهم است؟

به بیان ساده باید گفت که، یک ساختمان تمیز و جذاب بسیار زیبا تر از یک ساختمان کثیف و دارای جرم و آلودگی است.

زیرا نمایی که تمیز می باشد همیشه درخشنده است و جلب توجه می کند و این زیبایی و تمیزی موجب بالا رفتن ارزش ملک شما و همچنین از بین نرفتن نمای ساختمان شما می شود.

همان طور که می دانید ظاهر نمای ساختمان نقش بسیاری را در نمایش ملک شما ایفا می کند پس اگر زیبایی و تمیزی ساختمان برایتان ارزشمند و مهم می باشد حتما از خدمات نماشویی ساختمان با طناب استفاده شود.

نماشویی ساختمان

بهترین زمان برای اجرای خدمات نماشویی

شاید حتما با به حال برایتان سوال پیش آمده باشد که بهریتن زمان برای اجرای خدمات نماشویی ساختمان چه زمانی می باشد؟!

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر نظر فصلی بهترین زمان برای اجرای خدمات نماشویی در فصل بهار و تابستان می باشد و از نظر بازه زمانی معمولا بهتر است هر یک سال یک بار نمای ساختمان با واترجت شسشو داده شود.

البته موردی که باید به آن توجه کنیم این است که در بعضی از نمای ساختمان ها همانند نمای ساختمان های کامپوزیتی نماشویی بهتر است در بازه های زمانی شش ماه شش ماه اجرا شود تا نمای ساختمان از بین نرود.

اما در نمای ساختمان های سنگی و آجری اجرای خدمات نماشویی در هر یک سال یک بار کفایت میکند.

اجرای خدمات نماشویی در بازه های زمانی مشخص از کثیف شدن نمای ساختمان و همچنین از نفوذ جرم ها به خورد سطوح نمای ساختمان جلوگیری میکند و نمای ساختمان شما همیشه تمیز و نو می ماند.

یکی از فوایدی که اجرای خدمات نماشویی ساختمان در بازه های زمانی مشخص دارد این است که به دلیل نسبتا تمیز بودن نمای ساختمان قیمت نماشویی ساختمان شما بسیار کمتر از اجرای نظافت نمای ساختمان آلوده انجام می شود.

نماشویی با داربست چگونه انجام می شود؟

نماشویی ساختمان با داربست یکی از روش های سنتی و قدیمی برای اجرای نظافت و پاکسازی جرم ها از نمای ساختمان می باشد که حدودا ۲۰ سال پیش از این روش استفاده می شد.

در حال حاضر نماشویی با داربست معمولا برای ساختمان هایی که ارتفاع کمتری دارند مورد استفاده قرار میگیرد و یا در زمان هایی که به هر دلیلی امکان استفاده از روش راپل کاری در نمای ساختمان وجود نداشته باشد از این روش استفاده می شود.

استفاده با داربست هزینه بیشتری نسبت به سایر روش های دیگر دارد زیرا هم فرآیند نظافت نمای ساختمان زمان بر می شود و هم هزینه های اجاره داربست باید پرداخت شد که به نسبت سایر روش های دیگر بیشتر می باشد.

این روش در زمان گذشته یکی از روش های پر استفاده بود که با به وجود آمدن روش راپل کاری به طور کامل محبوبیت خود را از دست داد و با روش کار در ارتفاع با طناب جاگزین شد.

IMG_20190713_204717_830

مدت زمان اجرای خدمات نماشویی

یکی از سوالات پر تکراری که اکثریت مشتریان از ما میپرسند این است که مدت زمان اجرای خدمات نماشویی چند روز بوده و چقدر زمان می برد.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مدت زمان اجرا بستگی به وضعیت تمیزی و کثیفی نمای ساختمان و همچنین  وابسته ابعاد و متراژ نمای ساختمان شما می باشد.

مدت زمان حدودی برای اجرای خدمات نماشویی ساختمان در اکثریت پروژه ها بین سه الی دو روز می باشد.

شرکت نماشویی استادکاران

شرکت نماشویی استادکاران بیش از دو دهه است که در زمینه نظافت نمای ساختمان فعالیت میکند و جزوه اولین شرکت هایی می باشد که خدمات نماشویی با طناب را به مشتریان خود ارائه میکند.

شرکت نماشویی ساختمان استادکاران از زمان آغاز فعالیت خود تا به حال با اجرای کیفیت بالای پروژه ها و قیمت بسیار مناسب توانسته رضایت درصد قابل توجهی از مشتریان خود را به دست بیاورد. هدف اصلی مجموعه ما جلب رضایت مشتریان و اجرای کار با بهترین کیفیت می باشد.

تمامی اساتید و متخصصین شرکت ما کاملا با تجربه و دوره می باشند و با نحوه نماشویی ساختمان آشنایی کاملی دارند و در زمان اجرای کار به جهت بالا بردن بازدهی و کیفیت استراتژی های مختلفی را عملی میکنند.

پاسخ سوالات متداول مشتریان

قیمت نماشویی چقدر می باشد؟

قیمت نماشویی ساختمان متری بوده و با توجه به متراژ نمای ساختمان و همچنین میزان آلودگی نمای ساختمان محاسبه می شود.

نماشویی چگونه انجام می شود؟

نماشویی با استفاده از دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست انجام می شود.

قابل توجه مشتریان گرامی تیم تخصصی ارتفاع کاران کارابین راپل خدمات نماشویی ساختمان را در تمامی نقاط کشور از جمله: تهران مشهد تبریز مازندران اصفهان و سایر شهر های دیگر انجام می دهد

نماشویی و شستشوی انواع نما با دستگاه ایتالیایی و قیمت مناسب
Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید(بهنام)